Formand
Anni Grøndal
Præsentation
Formand for bestyrelsen
31 72 72 30
formand@koldingkajakklub.dk



Se hele beskrivelsen
Jan Martesen
Præsentation
 
Næstformand
 
29 27 06 87
jan.martesen@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Bestyrelse
Susanne Toft Lyngs
Præsentation
Medlem af bestyrelsen 
Medlemsansvarlig
 
 
23 31 90 19
medlem@koldingkajakklub.dk
 
Medlemsansvarlig: 
- Ind- og udmeldelse
- Køb og udlevering af nøgler
- Leje af skab
- Hjemmesideansvarlig
 
Instruktør Hav:
- IPP1
Se hele beskrivelsen
Peer Christensen
Præsentation
Medlem af bestyrelsen
Kasserer
Ungdomsudvalg 

60 95 59 18
peerpagaj@gmail.com
Se hele beskrivelsen
Pernille Linnet
Præsentation
Medlem af bestyrelsen
Rokort- og KM ansvarlig 
Se hele beskrivelsen
Thomas Christiansen
Præsentation
Medlem af bestyrelsen  
Instruktør 
 
20 40 73 02
thomas.christiansen@sport.dk
 
Se hele beskrivelsen
Oliver Pagh
Præsentation
Medlem af bestyrelsen
 
29 88 75 03
stpagh@gmail.com
 
Hjælpeinstruktør - Kap Ungdom 
Se hele beskrivelsen
Suppleanter
Oliver Clave Lebirger
Præsentation
 40 13 29 81
clave@live.dk
 
Bestyrelse, Suppleant
IT-ansvarlig
Instruktør IPP2 - Kap Ungdom 
 
 
 
Se hele beskrivelsen
Vi takker vore sponsorer

Kolding Kajak Klub

Trindholmsgade 20, 6000 Kolding